1 / 11
Volkswagen Polo 1.6 Bloemotion
1 €
Цената не е фиксна
Денес 09:27

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Volkswagen Polo
1.6 Dizel
Klima
Centralno
Servo volan
Start stop sistem
Podesuvajne na volan
Elektrika na prozori Elektrika na rektrovizori
Dva kluca
Servisna kniska
Uvezena od BELGIJA
Plateni site davacki do registracija
Vozilo za pocetnici
Informacii na tel 075 428 390

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupce
Потврден огласувач
38975428390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам