1 / 7
Polo 1.4
2.750 €
09.04.2023 18:00

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Polo 1.4 registriran cela godina.So 4 novi gumi redovno servisirana i odrzuvana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nadica
Потврден огласувач
077456796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам