1 / 10
Bater. Brusalica 12v PARKSIDE
5.000 МКД
08.06.2023 12:10

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina 12v-2Ah nameneta za precizna rabota i obrabotka na polesni materijali so prikaz za napolnetost na baterijata, golemina na kamen do 76mm. Komplet so polnac i baterija. Vo kufer so dodatoci.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

RISTE
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам