1 / 2
se prodava plac sprotiv mak petrol
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2023 11:48

Кичево

Квадратура:

305 m²

Тип на земјиште:

Градежно

placot e na kaj patot kon ohrid sprotiv mak petrol za poveke detali javete se na ovaj broj 070-212-305

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

TIMI
Потврден огласувач
072588007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам