1 / 7
Се изнајмува нов стан во Чаир, во Premium Rezidence
350 €
09.03.2023 13:10

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Се изнајмува нов трособен стан во Чаир, во Premium Rezidence

Површина 85 м2
Дневна, кујна, 2 спални соби, купатило, тераса
Кат 2 со лифт
Греење на струја
Ориентација југ
Погоден за канцеларија и за живеење

Цена 350 евра

Шифра С1883

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Тифани Агенција за недвижности
Потврден огласувач
077699416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам