1 / 2
REEBOK ZQUICK TEMPO GHOST - Original !!!
1.500 МКД
09.03.2023 14:21

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

46

Боја:

Бела

*************** P R O D A D E N I ****************

Se prodavaat original patiki REEBOK ZQUICK TEMPO GHOST, so golemina 46 (30.5 cm).
Patikite se odlicno socuvani, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena ..................... 1500 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

UNDER ARMOUR JET MID - Original !!!

1800 МКД

SKECHERS Lite Weight - Original !!!

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам