1 / 11
Votec VMs MTB
1.150 €
Цената не е фиксна
1.180 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2023 09:17

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

MTB Votec VMs
гуми 27.5” тубелес
рам големина XL
опрема Shimano XT \ XLS
амортизери преден 140mm /заден RockShox DeLuxe
Васе 070/563-855

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Васе Зиламов
Потврден огласувач
070563855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам