1 / 2
Scania R420 eev 2011
21.000 €
21.05.2023 08:09

Битола / Битола

Novi 6 gumi
Registrirana
420 eev

Novi gumi sava!!!
Novi lageri na deferincijal!
Fulll oprema

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
78376808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам