Нива градежно земјиште парцела-Niva gradezno zemjiste parcel
По Договор
04.06.2023 00:39

Битола / Битола

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште ,место викано Шерлоти,во близина на француски гробишта, зад пилана молика. На 150м од асфалтиран пат, непосредна близина на далноводи.Погодно за фабрики, индустриски објекти,стоваришта и слично. Чиста документација!
Информација на следниот број

072/231574
072/231574
072/231574

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

///
Потврден огласувач
070237243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам