1 / 8
Mercedes CLA 220
По Договор
23.03.2023 11:42

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLA 220

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Mercedes CLA 220 2015 god
Kozen enterier
Kozen volan
Komandi na volan
Bord kompjuter
Klimatronik
Parking senzori
Alum bandasi
Navigacija
Tempomat
Greaci na sedista
Napraven kompleten servis
Tel za kontakt: 070/216-703 Tale

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

VESNA PANOVA
Потврден огласувач
070230009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам