1 / 1
Се продава плац под с. Ниже Поле
20 €
09.03.2023 19:29

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац под с. Ниже Поле од околу 2000 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
070200048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам