1 / 1
Се продаваат два плацеви во Дихово спроти кафаната гламур
15 €
09.03.2023 19:31

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат два плацеви во Дихово спроти кафаната гламур 2000 и 3000м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
070200048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам