1 / 12
Peugeot 207 cc (Kabriolet) 2007 godina registrirano
4.700 €
Денес 12:35

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VOZILOTO E ODLICNO 100 % ISPRAVNOST.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078707321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам