1 / 8
Volvo XC 60
23.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.04.2023 08:32

Штип / Штип

Марка:

Volvo

Модел:

XC 60

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Возилото е во екстра состојба 2.0, 150KS

Фул опрема

Инфо на телефоно 078430520 Зоран

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
38978332880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам