1 / 2
BMW CE04 Elektricen
14.500 €
23.03.2023 13:25

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Вид:

Скутер

Година:

2022

Модел:

CE04

Se prodava skoro nov BMW CE04 700km pominati
Comfort package
Dynamic-Package
Full oprema
Drzac i tasna original od BMW Accesories
VIsok Vizir

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

A
Потврден огласувач
079330000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам