1 / 12
Drzaci za bidoni
400 МКД
10.03.2023 10:09

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

25 "

Drzaci za bidoni
Zefal 450.500.550 den
Specialized 600.700.800
Cube 600.700
Merida 500.600
Giant 700.800 den
Topeka 550 den
Zipp carbon 750 den
Lezen 450.550 den
Tacx 700 den
Elite italy400.500.600.650 den
One race italy 500.600 den
Carbon drzac za bodin 550 den
I drugi modeli od 300.350.400 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам