1 / 2
RTX 3080 и RTX 3070 non-LHR
60.000 МКД
Цената е фиксна
65.000 МКД
10.03.2023 11:07

Карпош / Скопје

Се продаваат следните графилки картички:
- AORUS GeForce RTX™ 3080 XTREME 10G (rev. 1.0) нема гаранција, 37.000ден.
- GeForce RTX™ 3070 SUPRIM 8G (rev1.0) нема гаранција, 23.000ден.
Тел. контакт за Viber: 071369134, Филип.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071369134
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам