1 / 8
Se prodava kukja vo Gostivar na odlichna lokacija
160.000 €
Денес 20:03

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

10

Квадратура:

340 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

393 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

2004

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul.Nikola Tesla 26 Gostivar

Se prodava kukja vo Gostivar na odlicna lokacija,naselba Dutlok vednash do srednite ucilishta,park,stadion i bolnica. Mestoto od 393 metri kvadratni raspolaga so nov objekt {kukja} od 340 metri kvadratni,korisna povrshina,na dva sprata i visoko potkrovje,so dva vleza,kako i so postara kukja od 80 metri kvadratni.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078861360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам