1 / 4
Се продаваат користени туш кабини
3.000 МКД
10.03.2023 11:56

Битола / Битола

Се продаваат користени, но сочувани туш кабини
1. 90 х 90 - 3000 ден
2. 120 х 90 - 4000 ден

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Се продава од:

Nikola Trpenovski
Потврден огласувач
075269070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам