1 / 10
Hilta 1050w PARKSIDE
6.000 МКД
01.06.2023 12:31

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina 1050 wati - 3 juli, so potenciometar za regulacija na udarna brzina. Nameneta za obrabotka na beton, kamen, malter, metal i drugo so snazen motor i visoka snaga na udar. Hiltata mozi da se koristi i kako bormasina so dodaten futer za obrabotka na metal, so lev i desen pravec. Vo kufer so dodatoci.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

RISTE
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам