1 / 1
ВЕЛОСИПЕД VELOSIPED точак tocak
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.04.2023 19:50

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Продавам велосипед брзинец со жолта боја
тркало 26", во одлична состојба
Цена по договор
Инфо 075 269 123

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Столе
Потврден огласувач
075269123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам