1 / 4
Se izdava stan
1 €
10.03.2023 15:35

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Se izdava pod Kiria, dvosoben namesten stan vo Xhon Kenedi. Prvi Sprat.

075 339059

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Market
Потврден огласувач
075339059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам