1 / 12
Mercedes E 220 CDI, Avantgarde, 2016 god.
33.500 €
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Mercedes Benz E klasa
220 CDI 163 ks
2016 godina

* Avantgarde nivo na oprema
* TOP sostojba
* Garancij na Km

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Altea 1.2 TSI, 2014 god.

7300 €

KIA Ceed 1.6 CRDi 136ks, 2016 god

9950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам