1 / 10
Ford Mustang
32.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.04.2023 21:11

Охрид / Охрид

Марка:

Ford

Модел:

Mustang

Година:

2014

Гориво:

Бензин

Километри:

45000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2024

Сила на моторот:

270 kw / 367 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Ford mustang,garaziran,cuvan,prv sopstvenik ful opremen.tel 070 249 129,mozna e zamena za pomala kola ili motor.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Villa Redex
Потврден огласувач
075988720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам