1 / 9
AUDI A4 B8 “facelift” 2.0 diesel 2014
По Договор
27.05.2023 19:39

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

2.0 tdi 150 ks.
servisna kniska
uvezena od CH
plateni site davacki do registracija!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vw
Потврден огласувач
070223673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам