1 / 4
Vrata -Prozor
10 МКД
10.03.2023 18:40

Куманово / Куманово

se prodavat polovni : Vlezna Vrata so kasa so dimenzii : 2.10 ×1.35..,🆕️
Prozor - 1.80 × 1.40= 4 komd.👍
Prozor : 95× 75😎
Sobni Vrata : 2×90 =4.komd. 👌
za info javete se na tel broj📳: 072615116

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Sefa
Потврден огласувач
070989085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам