1 / 7
Ford escort
По Договор
30.05.2023 21:19

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

85000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava predna ukrasna maska
Kazance za tecnost za brisaci
Kapak za bagaznik
Predni diskovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
075274905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам