1 / 1
Lada niva
По Договор
07.04.2023 22:19

Делчево / Делчево

Марка:

Lada

Модел:

Niva

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Lamela i potisna ploca reparirani

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
075274905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам