1 / 12
FORD ESCAPE 4X4 AVTOMATIK
5.900 €
27.05.2023 20:41

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Ford

Модел:

Escape

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo perfektna sostojba
Registrirano cela godina, novi gumi i nov akumulator. Fabricki plin, avtomatski menuvac, kozen enterier. Mozna e zamena.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Chevrolet
Потврден огласувач
078212052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам