1 / 9
MONTAZNI KUKI OD DRVO NASTRESNICI VIKENDICI DOGRADBI
1 €
11.03.2023 00:21

Аеродром / Скопје

Изведбата на вашата идеја никогаш не била полесна. Вашата замисла за 30 денови. Монтажните куќи се дел од секојдневието на изработка со квалитетни и брзи суви материјали. Наштата задача е без ваша нервоза и работа да ја изработиме вашата идна викендичка или куќа за живеење.
- Патентиран ситем за изработка
- Изработка исклучиво со материјали со сертифицирано потекло.
- Готово за 30 денови
- Клуч на рака
- Еко сертификат
- Сертификат за монтажна градба
- Струја и вода

КОНТАКТ 071 336 108
VIBER/WHATSAPP +38971336108
www.modulardesignarchitects.com

Категорија: Останато

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
071336108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам