1 / 4
FUTROLI ZA IPHONE 11 pro
1 €
19.05.2023 12:30

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

prodavam novi nekoristeni kozni futroli za Iphone 11 pro vo poveke boi doneseni od stranstvo.Cena 10 E komad. Site zaedno po dogovor.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Футроли за Мобилни

Се продава од:

stevco
Потврден огласувач
077717517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам