1 / 4
Superdry Kozna jakna
200 €
08.06.2023 13:55

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Црна

Prodavam kozna jakna Superdry, kupena vo London, original redok bike model, teleska koza, broj Xl no odgovara na XXl, cena 200 evra

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Markus
Потврден огласувач
07000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам