1 / 4
Scott odlicno socuvan
399 €
19.03.2023 19:53

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

Poveke informacii samo na brojot:

078405337

078405337

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

vl
Потврден огласувач
077660167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам