1 / 10
Stan Ohrid blisku do ezero I carsija
60 €
23.03.2023 19:56

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

71 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Stan na ul. Krum Tocko vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid, ul. Krum Tocko na pet minuti od ezero I 7-8 minuti od centar so parking I podrum.
Stanot e na petti kat bez lift zapad vo povrsina od 71 m2 raspolaga so ubava dnevna soba, trpezarija, kujna, golema terasa 13 m2, hodnik, toalet, spalna so moznost za pregrada na uste edna spalna.
Stanot e renoviran I se prodava polunamesten.
Cena 870 evra m2
Inff na tel 077 969 012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija za nedviznosti i marketing Sajce
ul.Dimitar Vlahov br.14
Потврден огласувач
077 969 012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам