1 / 11
KIA PICANTO 1.0 2006
2.600 €
03.05.2023 06:10

Велес / Велес

Марка:

Kia

Модел:

Picanto

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2024

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e kupena od prvi sopstvenici, odrzavana e redovno vo KIA ima i servisna istorija. Stegnata na vozenje, ubava karoserija odlicna za pocetnik.
Gradaka potrosuvacka: 5,5-6l na 100km
Otvorena potrosuvacka: 4,5-5l na 100km
Nema klima
Nema plin
Registrirana cela godina do 21.04.2024

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075369950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам