1 / 1
Komora
99 €
28.05.2023 19:20

Куманово / Куманово

se prodava golema Komora za leb..,
Visina 2.m, Monofazna..,
👉za info javete se na tel br :
📳078244503

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Sefa
Потврден огласувач
070989085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам