1 / 12
VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE
7.900 €
Цената е фиксна
Денес 10:25

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE
EURO 5
267 000 KM
SERVISNA KNISKA
PLATENO DO REGISTRACIJA
ALU 17 ZOLL PORTO
CLIMA AUTOMATIC
MULTIMEDIA
MULTI VOLAN
ALCANTARA
EURO KUKA MONTAZNA
DVA KLUCA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

V E N C O
Потврден огласувач
077642426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам