1 / 11
MAZDA 2 1.4 DIZEL 2009
4.999 €
06.04.2023 22:09

Охрид / Охрид

Марка:

Mazda

Модел:

2

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba, bukvalno bez nikakvi dodatni vlogovi. (071 555 556)
Napraven golem i mal servis(potisna,lamela zamaec,set rebrasti zategaci vodna pumpa,maslo i site filtri + 4 novi gumi Sava M+S)
176.000km so garancija
Mozna proverka vo ovlasten servis po vasa zelba.
Reg+ zelen karton do kraj na juli
Info 071 555 556
Bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

3
Потврден огласувач
078812222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам