1 / 6
Land Rover Discovery TD5
5.500 €
Цената не е фиксна
6.500 €
11.03.2023 15:36

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

LandRover

Модел:

Discovery

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2024

Сила на моторот:

102 kw / 139 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Land Rover Discovery TD5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
0038976777773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам