1 / 5
Se prodava stan vo gradba vo Strog Centar vo Tetovo
129.999 €
02.05.2023 15:57

Тетово / Тетово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

110 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Strog centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan-novogradba vo Strog Centar -
Ajducko Maalo vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 3 ima 110m2
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezarija i kujna.
▪️ Spalna soba x 2 (so mozhnost za 3ta)
▪️ Banja x 2
▪️ Balkon x 3
_______________
▪️ Lift ✖
_______________
Cena:
➧129.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +389 70381888
📞 +389 71365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам