1 / 1
Stan vo Cair xhon kenedi
53.000 €
11.03.2023 16:31

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Година на реновирање:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

xhon kenedi

Se prodava stan novagradba vo cair xhon kenedi 60m2
tel: 075269045

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

mm
Потврден огласувач
75269046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам