1 / 10
Smart led tv 32"Favorit android Wi-Fi digitalen tjuner, hdmi
5.000 МКД
Цената е фиксна
30.04.2023 16:09

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Samsung

Производ:

4K

Големина:

81 cm (32 inch)

Prodavam odlicno socuvan smart tv led 32"Favorit komplet so originalno dalinsko. Televizorot e odlicen ima I odlicna slika ima wifi, android platforma, digitalen tjuner makedonskite kanali gi faka so obicna antena usb I drugi priklucoci

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

dal
Потврден огласувач
075839551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам