1 / 3
Derbi Gpr125cc
1.900 €
Цената не е фиксна
26.03.2023 13:00

Велес / Велес

Марка:

Derbi

Вид:

Спортски

Година:

2012

Модел:

Derbi Gpr125

Километри:

10000

Se prodava derbi gpr 125cc vo odlichna sostojba.
Registrirano osigurano...
Povekje informacii:078-275-099

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078342763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам