1 / 11
DRVENI IGRALIŠTA OD PROEKT DO MONTAŽA od QUERCUS & Sin
10 МКД
28.05.2023 22:30

Босилово / Струмица

Состојба на предмет
Нов

DRVENO IGRALIŠTE "DETSKI SON" od QUERCUS & Sin

- Spored merki na vašiot dvor ili dvorot na vašata ustanova
- od proekt do postavuvanje vo vašiot dvor
- od različno drvo po vaša želba
- so elementi i platformi za igra po vaš izbor

Našata kreativnost nema granici. Iskoristete ja.
Barajte ne: Quercus & Sin / Кверкус и Син

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Се продава од:

Кверкус & Син / Quercus & Sin
Потврден огласувач
077593398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам