1 / 3
Prodavam Peugeot boxer 2012
По Договор
Денес 22:46

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam Peugeot boxer 2012 3.0 177ks, Iveco motor, fabricki odrzuvan vo oblasten servis, so bugarski tablici. Cena po dogovor. Kontakt: Marjan 070 355 027

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Adriana
Потврден огласувач
075297463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам