1 / 5
Se prodavaat masa i 6 stolici, regal
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2023 19:10

Битола / Битола

Se prodavaat
Masa drvena so furnir, dimenzii - 128*108 (180*108 pustena) - prodadeno
6 stolici drveni - prodadeno
Regal drvo so stakleni elementi

Za komplet mnogu povolna cena

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Mmmm
Потврден огласувач
078290899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам