1 / 3
Патики Nike
700 МКД
11.03.2023 20:32

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Сива

Продавам патики nike како нови , бр 38

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Антонина
Потврден огласувач
076488477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам