Се продава земјиште од 1157 м2 во Ко Горно Оризари
1 €
11.03.2023 22:26

Битола / Битола

Квадратура:

1157 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава земјиште од 1.157м2 во КО Горно Оризари чија намена според ГУП е изградба на сервиси за мало стопанство.
Цена по договор.
Контакт 077 621 770 - Фани.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Fanija Gievska
Потврден огласувач
077621770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам