1 / 3
150 KUBIKA MOTOR
7.000 МКД
13.04.2023 20:43

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Truva

Километри:

55000

150CC motor

Ne pali od pred dve tri nedeli vozen e ne e stoen ne znam shto e problemot

Ima nov akumulator, gumi, sedishte

7000 DENARI CENA
PISHETE NA VIBER PORAKA

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

A.S
Потврден огласувач
075343242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам