1 / 8
Yamaha AX-550
130 €
140 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2023 20:10

Гази Баба / Скопје

Prodavam Yamaha pojacalo vo odlicna sostojba 2x85sin.snaga. Mnogu seriozno pojacalo na jamaha so prekrasen Natural sound. Moze proba. Damping faktor 240

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
078290367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам